Kontakt

Rdi bychom vám připomněli, že naše současná kapacita ubytování pro laické praktikující je omezená. „Viveka“ nabízí v současné době prostor pro přenocování maximálně 9 osob. Z tohoto důvodu, pokud máte zájem o účast na ústraní, laskavě vás žádáme, abyste nám předem zaslali e-mail, pokud je to možné, budeme vám moci rezervovat místo.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Máte-li jakékoli další dotazy nebo pochybnosti, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás kdykoli na níže uvedeném e-mailu.

 

Těšíme se na vaši návštěvu, kéž jste v bezpečí a vaše srdce jsou klidná.

Adresa:
ārāma Karuṇā Sevena
Slezská 3
Prostějov 796 01
Czech Republic

Nejbližší letiště se nachází v Brně,

1 hodinu jízdy autem.

 

Další možností je doprava z Vídně nebo

z Prahy, přibližně

2,5 hodiny jízdy autem.

Z Vídně i z Prahy jsou také dobrá vlaková spojení.

Kontakt na podporu projektů a aktivit Spolku Karuṇā Sevena: 6855804001/5500  - Pokrytí základních mnišských potřeb ctihodné, jako je - roucho, jídlo, léky a příbytek (také hradí dopravu, ubytování, letenky apd.). Distribuce knih, výstavba meditační místnosti, vybavení kláštera KS, pojištění, SIPO apd. Možnost odpočtu daru z daní. Prosíme uveďte důvod platby s poznámkou "pro Spolek KS."

Kontakt na projekt Suriya Lamai: 6855679001/5500 - Záměr projektu Suriya Lamai „Děti slunce“ je umožnit, aby se děti z chudých rodin mohly rozvíjet a vzdělávat a aby jim byly poskytnuty a pokryty základní potřeby. Možnost odpočtu daru z daní!

 

Ani v jednom případě se nejedná o veřejnou sbírku a proto žádáme všechny dárce, aby ke svému daru připojili i na sebe kontakt, abychom jim mohli vystavit darovací smlouvu nebo potvrzení o přijetí daru. Všem dárcům moc děkujeme.

Odkaz na Paypal pro zahraniční dárce:

© 2019 · Karuṇā Sevena | Web by Evoke