Dobrý den přátelé,

 

dovolte nám, abychom vás informovali o programu se ctihodnou Visuddhi do konce roku 2020. 

 

Červen:

Možnost setkání se ctihodnou - do konce června

Ctihodná Visuddhi se na začátku července (jako každý rok) stahuje do ústraní přes období vassa a proto těm, kteří mají zájem, nabízí ctihodná možnost osobního nebo online setkání a rozhovoru o meditační praxi. Tohle setkání je možné realizovat do konce června 2020 každou středu nebo čtvrtek.

Pokud je z vaší strany zájem o osobní schůzku se ctihodnou Visuddhi v  ārāmě Karuna Sevena v Prostějově, nebo máte zájem o online setkání, prosím napište nám email- do konce června. Další setkání budou probíhat až v říjnu.

Přihlášky na meditační ustraní je možno zasílat už teď. Děkujeme. 

 

9.6. 2020 v 18.00 h proběhne poslední Abeceda šťastného života - při hodině budete mít také prostor na otázky k tématům, které se probíraly a dojde k uzavření celého cyklu výuky. 

 

14.6. 2020 v 19.00 h jste srdečně zváni na poslední online meditaci mettā - zde budou navazovat otázky pro ctihodnou Visuddhi a také i Libora Šuláka k vaší praxi. 

Rádi bychom od vás měli zpětnou reakci, zda máte nadále zájem, aby ranní a večerní meditace bez instrukcí pokračovaly (do konce září) jako možnost skupinového setkávání a praxe. 

Žádáme vás proto, zda nám můžete vyplnit tento dotazník 

 

V období vassa (červenec - září 2020 )

je důležité se o ctihodnou Visuddhi postarat  a zajistit jí dānu (jídlo). Nabízíme možnost poslat finanční dar na spolek Karuna Sevena a do předmětu uveďte "příspěvek pro Karuna Sevena na dānu (jídlo)." Následně se objednají vegetariánské potraviny. 

Je možnost i potraviny objednat (např. čerstvá zelenina, ovoce...), ale žádáme vás, abyste se s námi předem domluvili o vhodném a zdravém výběru potravin. Prosíme podpořte praxi naší milé mnišky. 

 

Od měsíce srpna 2020 

můžete do ārāmy Karunā Sevena v Prostějově přijet na individuální praxi - nově bez absolvování přípravného víkendového ústraní. 

Je nutné se přihlásit na našem mailu, kvůli kapacitě ubytování, děkujeme za pochopení.

Je vhodné, abyste si přečetli pravidla, byli s nimi srozumění a dodržovali nastavený režim. Pokud máte otázky, napište nám, budeme vám rádi k dispozici.

 

Pro letní studium a četbu nabízíme překlady knih v elektronické podobě, doporučujeme knihy Majjhima nikaya, Chůze po laně a Denní recitace: https://cs.karunasevena.cz/dhamma-texts

 

Program na školní rok 2020:

 

Přehled víkendových meditačních ústraní v ārāmě Karunā Sevena naleznete zde:  

 

Říjen:
3.10. - Oslava Kaṭhina - přijďe s námi oslavit sanghu, obdarovat naši ctihodnou a strávit hezký čas s přáteli
13.10. Abeceda Buddhova učení - online výuka od 18h
15. - 18.10 - Meditační víkend pro absolventy Abecedy šťastného života a online mettā meditací
27.10. Abeceda Buddhova učení - online výuka od 18h
29.10-1.11. mettā meditace v Javorie - pod vedením ctihodné bhikkhunī Visuddhi s meditaci ve slovenském meditačním centru. 


Listopad:

10.11. -Abeceda Buddhova učení - online výuka od 18h
13. - 15.11. meditační víkend v Tichu - ārāma Karuṇā Sevena
24.11. Abeceda Buddhova učení - online výuka od 18h
27. - 29.11. meditační víkend v Tichu - ārāma Karuṇā Sevena

 

Prosinec:

8.12. Abeceda Buddhova učení - online výuka od 18h
11-13.12 meditační víkend v Tichu -  ārāma Karuṇā Sevena
22.12 -Abeceda Buddhova učení - online výuka od 18h
26.12-3.1.2021 - novoroční meditační ústraní - ārāma Karuṇā Sevena

 

Pro letní studium a četbu nabízíme překlady knih v elektronické podobě, doporučujeme knihy Majjhima nikaya, Chůze po laně a Denní recitace: https://cs.karunasevena.cz/dhamma-texts

 

Přihlášky na meditační ustraní je možno zasílat už teď.

Přejeme vám hezké letní dny. 

Kontakt na podporu projektů a aktivit Spolku Karuṇā Sevena: 6855804001/5500  - - Pokrytí základních mnišských potřeb ctihodné, jako je - roucho, jídlo, léky a příbytek (také hradí dopravu, ubytování, letenky apd.). Distribuce knih, výstavba meditační místnosti, vybavení kláštera KS, pojištění, SIPO apd. Možnost odpočtu daru z daní. Prosíme uveďte důvod platby s poznámkou "pro Spolek KS."

Kontakt na projekt Suriya Lamai: 6855679001/5500 - - Záměr projektu Suriya Lamai „Děti slunce“ je umožnit, aby se děti z chudých rodin mohly rozvíjet a vzdělávat a aby jim byly poskytnuty a pokryty základní potřeby. Možnost odpočtu daru z daní!

Ani v jednom případě se nejedná o veřejnou sbírku a proto žádáme všechny dárce, aby ke svému daru připojili i na sebe kontakt, abychom jim mohli vystavit darovací smlouvu nebo potvrzení o přijetí daru. Všem dárcům moc děkujeme.

Odkaz na Paypal pro zahraniční dárce:

© 2019 · Karuṇā Sevena | Web by Evoke