Dobrý den přátelé,

 

dovolte nám, abychom vás informovali o programu se ctihodnou bhikkhunī Visuddhi v roce 2021. 

Od ledna 2021 do konce února 2021 se ctihodná Visuddhi stahuje do ústraní, na Sri Lanku neodjíždí, kvůli situaci Covid, bohužel. 

 

Program online výuky a meditačních pobytů v roce 2021:

Nový program začíná v březnu a již nyní je možné program shlédnout na webových stránkách. 

Vše se bude postupně samozřejmě upravovat a budete včas o všem informováni.

Myslím si, že rok bude pestrý a program bohatý, určitě se máte na co těšit.

 

Na jednotlivé kurzy se můžete hlásit již nyní - mailem a vyplněním přihlášky, která je též na našich stránkách. Počet míst je omezen kapacitou ubytovacích míst ve Vivece na max. 10 lidí. 

https://cs.karunasevena.cz/calendar

Chceme vám za ctihodnou bhikkhunī Visuddhi a celý Spolek Karuṇā Sevena popřát vše jen to dobré a v Novém roce ať jste šťastni, zdraví a meditace vás vede k vašemu prospěchu. 

mettā bhikkhunī Visuddhi a Spolek Karuṇā Sevena

 

Co se týče dobrovolného příspěvku, děkujeme všem za podporu i v těchto náročných dnech. Velice si toho vážíme. Kéž jsou vám vaše zásluhy ku prospěchu. 

 

Dānu pro ctihodnou bhikkhunī Visuddhi můžete zasílat na účet spolku Karuna Sevena, (informace níže) do zpráv uveďte, prosím, "příspěvek pro chod buddhistického kláštera". Velice děkujeme za péči a ochotu pomoci.

 

Přejeme vám všem klidné dny a budeme se těšit na setkání při našich dalších aktivitách. Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám, jsme vám rádi k dispozici.

 

Přihlášky na meditační ustraní je možno zasílat už teď.

Kontakt na podporu projektů a aktivit Spolku Karuṇā Sevena: 6855804001/5500  - - Pokrytí základních mnišských potřeb ctihodné, jako je - roucho, jídlo, léky a příbytek (také hradí dopravu, ubytování, letenky apd.). Distribuce knih, výstavba meditační místnosti, vybavení kláštera KS, pojištění, SIPO apd. Možnost odpočtu daru z daní. Prosíme uveďte důvod platby s poznámkou "pro Spolek KS."

Kontakt na projekt Suriya Lamai: 6855679001/5500 - - Záměr projektu Suriya Lamai „Děti slunce“ je umožnit, aby se děti z chudých rodin mohly rozvíjet a vzdělávat a aby jim byly poskytnuty a pokryty základní potřeby. Možnost odpočtu daru z daní!

Ani v jednom případě se nejedná o veřejnou sbírku a proto žádáme všechny dárce, aby ke svému daru připojili i na sebe kontakt, abychom jim mohli vystavit darovací smlouvu nebo potvrzení o přijetí daru. Všem dárcům moc děkujeme.

Odkaz na Paypal pro zahraniční dárce:

© 2019 · Karuṇā Sevena | Web by Evoke