application-icon.png

Kdokoli je srdečně vítán, aby navštívil Ārāmu Karuṇā Sevena kdykoli během roku, s výjimkou období meditace, které budou uvedeno v novinkách v úvodu na hlavní stránce tohoto webu. 

 

Pokud máte zájem poznat a praktikovat Buddhovo učení, rozvíjet svou meditační praxi a svůj spirituální růst, Ārāma Karunā Sevena je pro vás místem, kde najdete mír, laskavost a přijetí. Můžete mít také příležitost setkat se a promluvit si s bhikkhunī Visuddhi a získat přímé zprostředkování Buddhova učení.

Přenocování

Přenocování je umožněno pro laické praktikující nyní komukoli díky nové budově „Viveka“, která je odlehlým a bezpečným prostorem.

  • Současná dostupnost přenocování je omezena na 9 osob. V případě mnoha žádostí můžete být požádáni, abyste sdíleli pokoj s dalšími praktikujícími. Spoléháme na vaše porozuměním a laskavost při respektování ticha ostatních lidí a jejich prostoru. Snažíme se co je v našich, abychom vám zajistili co nejvíce soukromí a ústraní;

  • Krátkodobé i dlouhodobé pobyty jsou možné po předchozí domluvě. Je nutné předem informovat ārāmu s uvedením data příjezdu a odjezdu;

 

Pokud chcete strávit nějaký čas v ārāmě Karuṇā Sevena, laskavě vás zveme k vyplnění přihlášky. Po obdržení formuláře vás budeme kontaktovat a poskytneme vám další informace o vašem pobytu.

Pravidelné aktivity

Před pobytem bychom vás rádi prostudování dalších informací na stránce Individuální ústraní, Pravidlech a chování a na stránkách Často kladené otázky. 

 

Máte-li jakékoli další dotazy nebo pochybnosti, rádi vám pomůžeme. 

 

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na níže uvedeném

e-mailu. karuna.sevena.cz@gmail.com

Kontakt na podporu projektů a aktivit Spolku Karuṇā Sevena: 6855804001/5500 - Pokrytí základních mnišských potřeb ctihodné, jako je - roucho, jídlo, léky a příbytek (také hradí dopravu, ubytování, letenky apd.). Distribuce knih, výstavba meditační místnosti, vybavení kláštera KS, pojištění, SIPO apd. Možnost odpočtu daru z daní. Prosíme uveďte důvod platby s poznámkou "pro Spolek KS."

Kontakt na projekt Suriya Lamai: 6855679001/5500 - Záměr projektu Suriya Lamai „Děti slunce“ je umožnit, aby se děti z chudých rodin mohly rozvíjet a vzdělávat a aby jim byly poskytnuty a pokryty základní potřeby. Možnost odpočtu daru z daní!

 

Ani v jednom případě se nejedná o veřejnou sbírku a proto žádáme všechny dárce, aby ke svému daru připojili i na sebe kontakt, abychom jim mohli vystavit darovací smlouvu nebo potvrzení o přijetí daru. Všem dárcům moc děkujeme.

Odkaz na Paypal pro zahraniční dárce:

© 2019 · Karuṇā Sevena | Web by Evoke